HAKKIMIZDA

tek-temizlik

Tek Temizlik
İstanbul Temizlik Şirketi

Öneminin yadsınması mümkün olmayan çağdaş, hijyenik, temiz ve sağlıklı bir çevre ihtiyacı, bilhassa günümüzün kalabalık ve yoğun iş mekanlarında kendisini bir kat daha fazla hissettirmektedir. Tek Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri, 2003 yılından bu yana sektörde olmanın verdiği deneyimle Pazar payını artırırken, bütün temizlik ihtiyaçlarını, kaliteli ürün, eğitimli personel ve geniş makine parkı ile hizmetinize sunmaktadır. Üstlenilen her projeyi en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile sürdüren şirketimiz sektöründeki sürdürülebilir müşteri devamlılığını sağlayan firmaların başında gelmektedir. Özellikle temizlik hizmetleri konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, kuruluşundan bugüne, müşteri beklentilerini maksimum düzeyde tutarak, “koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet” kararlılığıyla sektördeki yerini belirginleştirmiştir.

Vizyonumuz

Samimi, mutlu ve huzurlu çalışanlar olarak, omuz omuza vererek ortaya çıkardığımız gücümüz ve kaliteyi ön planda tutan hizmetlerimiz ve anlayışımızla fark ve değer oluşturarak, sektörde her zaman ilk tercih edilen saygın, yenilikçi ve güven veren marka olmak.

Misyonumuz

Sektörümüz ve Hizmet verdiğimiz alandaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, tecrübeli, eğitimli, güçlü ve güvenilir insan kaynağımız ve sürekli geliştirdiğimiz yenilikçi iş modellerimizle entegre ettiğimiz katma değerli hizmetlerimizi, tüm müşteri ve paydaşlarımızın memnuniyetlerini tesis edecek şekilde sunmak, sürdürülebilir katma değerli fayda sağlayarak ekonomiye güç katmak.

Kalite Politikamız

Şirketimiz, hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve gelişme hızına bağlı olarak, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmayı amaç edinmiştir. Bu amaca ulaşmak için kalite devamlı ön planda tutulacaktır. Konu ile ilgili teknolojik gelişmeler sürekli olarak takip edilecek ve bu gelişmelerden azami ölçüde faydalanılacaktır. Müşteriler arasında ayrım yapılmadan her müşterimize aynı ilgi gösterilecek ve müşteri memnuniyeti en önemli ilke olarak benimsenecektir. İş güvenliği her zaman ön planda tutulacaktır. Doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet gösterme gibi amaçlar edinilerek ve bunlardan asla taviz verilmeyecektir.

hemen-arayin