İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Tek Temizlik

insaat-temizligi


İnşaat Temizliği İstanbul

İnşaat Sonrası Temizliği İstanbul

İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz siz değerli müşterilerimize hayallerini kurduğu temiz bir ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetidir. Tüm Bina ve Tesislerin, İnşaat Sonrası Temizlik aşamasına geldiğinde ince ve detaylı olarak temizliğinin yapılması hususlarında; firmamız bu hizmeti siz değerli müşterilerimize kurumsal yapımız, uzman kadrolarımız ve teknik ekipmanlarımızla sunmayı taahhüt ve garanti ediyor.

Evinizde, iş yerinizde tadilat yaptınız ya da ilk defa taşınacaksınız ama camlarınız pencereleriniz is kir içinde, etiket, bant, alçı artıkları, fayanslarınız alçı ve derz artıkları ile kaplanmış bir halde, granit ve mermerlerinize boyalar akmış mutfak ve wc lerinizin dezenfekte edilmesi gerekiyor. İnşaat artıklarını temizlemek kolay değil ve herkesin yapabileceği bir temizlik değildir. Çünkü kaba olarak görünen temizliğin yanı sıra asıl olan kaba pislikten sonra kalan toz ve ince pisliktir. Şirketimiz sadece inşaat sonrası ortaya çıkan kaba pisliği değil aynı zamanda gözden kaçan ve dikkat edilmeyen ince pisliğinden arındırılmasını sağlar.

Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde kaliteli ve her yüzeye ayrı temizlik ürünü kullanılması gerekmektedir. Bizim temizlik esnasında kullandığımız ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır ?

*İnşaat sonrası cam temizliği,
*İnşaat sonrası mermer zemin temizliği,
*İnşaat sonrası genel temizlik,
*İnşaat sonrası zemin temizliği ve benzeri tüm inşaat temizlik ihtiyaçlarınız.

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren bir temizlik firması tarafından olabilecek en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. inşaat sonrası temizlik şirketi olarak plaza, mağaza, otel, fabrika, ve benzeri tüm mekanların inşaat sonrası temizliği, hizmeti en kaliteli ve en hızlı bir şekilde sunmaktadır.

hemen-arayin