Ofis Temizlik Şirketi

Ofis Temizlik Hizmetlerimiz

Ofis temizliği müşteri ve ziyaretçilerinize temiz iş ortamı sunmak için gerekli olabildiği gibi, çalışanlarınızın ferah bir mekanda çalışarak moral olarak daha üretici olmaları açısından önemlidir.

Tek Temizlik Şirketi ofis temizliği hakkında İstanbul’da hizmet veren öncü şirketler arasında rekabetçi konumunu kaybetmeden iş hayatına devam etmektedir. Ofis temizlik şirketi olarak iş hayatının getirdiği günlük koşturmaların içerisinden temizlik işlemi sıkıntısından sizi kurtararak çalışanlarınızın ve sizin kendi işinize adapte olması için gerekli zemini hazırlar.

Ofis temizlik şirketleri, şirketiniz veya binanız için günlük, haftalık ve aylık temizlik hizmeti ihtiyacı konusunda sektörünüze ve işinize özel uyarlanmış temizleme programı uygulamaları önerir ve yerine getirir.

Ofis Temizliğinde Yapılan İşlemler

 

Camların silinmesi

 

Duvarların silinmesi

 

Mobilyaların tozunun alınması

 

Tüm mobilya ve dolapların temizliği

 

Lavabo ve wclerin temizlikleri

 

Merdiven ve asansör temizliği

 

Zemin temizliği

 

Parke, marley, mermer,fayans

 

Yüzey temizliği

 

taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması

 

Çöplerin toplanması

 

WC lerin ince temizliği

 

Hijyeninin sağlanması

 

Son olarak dezenfekte kimyasalı uygulanması

Ofis Temizliğinde Yapılanlar

Koltuk yıkama, duvar silimi, camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği,

ofis temizlik firmaları

Ofis Temizliğinde Yapılanlar

banyo, fayans ve searnavutkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi,

ofis temizlik şirketi

Ofis Temizliğinde Yapılanlar

dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması.Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği.

ofis temizlik şirketleri

Ev Temizliğinde Yapılanlar

Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi.Parke, marley, mermer, searnavutkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi.

Ofis temizlik şirketi


Etiket : İnşaat Sonrası Temizliği, İnşaat temizliği, Yangın Sonrası Temizliği, Yangın Sonrası Temizlik Firması, Yangın Sonrası Temilik Şirketi, Yangın Temizliği, Yangın Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır, Yanmış Duvar Temizliği Nasıl Yapılır, Yanmış Ev Temizliği Nasıl Yapılır