SU BASKINI TEMİZLİĞİ

Tek Temizlik

su-baskini-temizligi


Su Baskını Temizliği

Su Baskını ev işyeri ofis, fabrika, mağaza, depo, bodrum vb. tüm meskenlerin sel baskını temizliği, su tahliye işlemleri, dezenfekte, atık su çekimi ve dezenfekte, kanalizasyon basması sonrası (lağım suyu temizliği) gibi hizmetleri yerine getiriyoruz.

Su baskını, mesken içerisinde genellikle maddi hasara neden olan ve yangından sonra gelen evinizi işgal eden yıkıcı güçlerden biridir. Evinizde ya da iş yerinizde bu tür zarar verici unsur meydana gelmişse, profesyonel yardım gerekir.

Bizler İstanbul genelinde tüm ilçelere hizmet veriyor, su baskını temizliği sonrası gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri üstleniyoruz.

Sel ve Su Baskını Temizliği
Su basması hasarları evinizde ya da iş yerinizde, her zaman derhal ele alınmalıdır. Sorun halledilmediğinde, zararlı toksinlerin ve bakterinin oluşmasına sebep olmasının yanı sıra, mülkiyette ciddi hasara neden olabilir. Meskenin sigortası mevcut ise tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup, maddi zararınızın karşılanması mümkündür.

İstanbul’un bütün semtlerine servisimiz mevcuttur.
Bizler İstanbul genelinde tüm ilçelere hizmet veriyoruz.

Sel su baskını sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir.

Evinizde veya iş yerinizi su mu bastı?

Profesyonel bir ekip ve o ekibin kullanacağı ekipmanlarla yapılmalıdır. Su sel baskını için uzman kadromuz öncelikle yer incelemesi yapıp, su baskınının bıraktığı lekelere, izlere göre gerekli temizlik malzemelerini seçer. Daha sonra ise yerinizi kısa sürede etkili bir şekilde eski haline döndürür. Tek Temizlik Şirketi burada sizlere en iyi hizmeti garanti eder.

Elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur. Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

hemen-arayin