VİLLA TEMİZLİĞİ

Tek Temizlik

villa-temizligi


Villa Temizliği

Villa temizlik şirketi
Diğer meskenlerin temizliklerinde olduğu gibi villa ve yazlık temizlikleri eşyalı, mobilyalı, boş, inşaat sonrası, taşınma öncesi ve taşınma sonrası, yangın sonrası ve su baskını gibi durumlarda da temizleme işlemi gerektirebilmektedir.

Aşağıda villa temizliği ve yazlık temizliği konusunda kısa açıklamalarımızı bulabilirsiniz.
Detaylı bilgilendirme için bize ulaşabilir veya ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz.

Villa Temizlik Türleri
İnşaat sonrası villa ve yazlıkların temizlenmesi;
İnşaat sonu temizliği hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır. Bütün mekanların aynı olmadığı gerçeği ve her müşterinin isteklerine cevap verebilmek, tüm araç ve gereçleri temin etmekle olur. İnşaat sonrası villa temizliği fiyatları hakkında bilgi alabilmek için bizi arayarak ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz.

Tadilat Sonrası Villa Temizliği
Tadilat sonrası temizlik, inşaat temizlikleri gibi hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır. Tüm hizmet türlerinde sizin herhangi bir malzeme, makine, kimyasal almanıza gerek yoktur, villanın durumuna göre tümünü firmamız göndermektedir. Tadilat sonrası temizlikleri fiyat bilgisi alabilmek için bizi arayarak ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz.

Boş Villaların Temizlikleri
Duvar, camlar, zemin, mutfak, banyo, lavabo vb. tüm bölümler temizlenmektedir. Tüm temizlik şirketleri gibi firmamızda tek bayan gönderilmemektedir. Genellikle ekip gönderilir ve bir gün içinde hizmetin tamamlanması sağlanır.

Villa camlarının silinmesi
Cam temizlik işlemi aksi belirtilmedikçe içli-dışlı yapılır, pencerelerin doğramaları silinir. Camlarda olabilecek bant, etiket, harç, boya veya inşaat sonrası atıklardan arındırılır.

Villa Boyama
Çok katlı villaların dış cephe boyası için birinci sınıf boya malzemesi kullanılır. Dış cephede gerekli olabilecek vinç , merdiven , teleskopik uzatma, iskele, asma sepet vb. tüm araç ve gereçler tarafımızca tedarik edilir.

hemen-arayin