Boya ve Badana


Boya ve Badana

Boya ve BadanaEviniz ya da kurumsal firmanız için mevsim dönüşümlerinde en doğru karar boya ve badana işlemi uygulamasıdır. Özellikle de bir takım değişiklikler yapmak istediğinizde tercih edeceğiniz bu uygulama sayesinde daireniz, binanız ya da firmanız daha estetik bir görünüşe kavuşacaktır. Boya ve badana işlemlerinin yalnız estetik anlamda değil hijyenik ortamlar oluşturulmasında da etkisi büyükdür. Dönemsel olarak yapılması halinde hem hijyen hem de estetik görünüm tamamlanmış olacaktır. Tek temizlik firmamız size bu uygulama için uygun fiyat olanakları sağlamaktadır.

Bize ulaşmanız halinde aradığınız destek boyacı ustalarımızdan gelecektir.

Boya ve badana hizmeti artık size çok daha yakın!

Güvendiğiniz ve kaliteli hizmetin tek adresi olan Tek Temizlik firmamız İstanbul ‘un bir çok ilçesine hizmetini ulaştırabilmektedir. Boya badana işlemi esnasında tamir ve tadilat hakkında da gerekli bilgilerin verilebilmesi için işlemin yapılacağı alanın ekspertiz edilmesi en doğru çözümdür. Firmamız bu noktada size ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek boyanacak olan mekanın incelemesini gerçekleştirilir.

Bu inceleme esnasında kullanılacak olan malzemeden tutunda boyanın markasına varıncaya kadar size detaylı bilgiler sunulmaktadır. İç mekan tasarımlarında en önemli konuların başında boya işlemi gelir. Dolayısıyla burada işlemi yalnız bir boya yapılacak alan gibi düşünmemek önemlidir. boya yapımı bir sanattır ve bu sanatın da en doğru şekilde yapılıyor olması gerekir.

Tek Temizlik yaptığı boya ve badana hizmetiyle siz değerli müşterilerimize iç cephe ve dış cephe boyaması konusunda kaliteli hizmet sağlar. Siz almak istediğiniz hizmetin detaylarını verin biz boyanızı yapalım.

BOYA BADANA USTASI ARAYANLAR

Tek temizlik firmamız sizin aradığınız kriterleri en uygun fiyatla sunuyor. Hizmet prensip ve kalitesine uygun olan boyacının temin edilmesi ve profesyonel bir çalışmanın gerçekleşebilmesi için sitemizden bizimle online olarak iletişime geçebilirsiniz.

HİZMET DETAYI

Evinizde eşya varsa tüm bu eşyalar ortaya toplanarak zarar görmemesi için muhafaza altına alınır. Boya işleminin tamamlanmasının ardından tekrar eski yerlerine konulur.

MARKALAR

Tek Temizlik boya işlemi sırasında kaliteli hizmet verebilmek adına Marshall marka boya kullanmaktadır.