Ev Temizliği


Ev Temizliği

Ev TemizliğiTemizlik her evin en büyük ihtiyaçlarındandır. Ancak bazen öyle vakit alır ki kişisel olarak yapacağımız temizliğinde bir tık önüne geçmektedir. İşte bu şekilde bir durumla karşı karşıya kaldığınız da ilk yapmanız gereken şey bir uzmandan yardım almak hatta bu uzmanlar arasından da en iyisini seçmek birinci öncelik.

Tek temizlik bu anlamda Türkiye’nin en fazla apartman ve evine sahip olan İstanbul’da siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyuyor.  Nüfusun kalabalık olması ve günlük hayat koşuşturması temizlik ihtiyaçlarının öne çıkmasına neden oluyor. Tek temizlik firmamız ise İstanbul’un her köşesine temizlik hizmetlerini ulaştırabiliyor.

Ödediğiniz ücret, hizmet niteliğiyle birebir örtüşecek mi?

Aslında yukarıda bahsetmiş olduğumuz başlık bir anlamda herkesin kafasındaki soru işaretini oluşturuyor. Sizde bu sıkıntıyla karşılaşmamak için kafanızdaki kaygılardan kurtulmak adına firmamızı tercih etmelisiniz. Göreceksiniz ki bundan sonra temizlik konusunda bir alternatifiniz her zaman olacak. İstanbul ev temizlik firmaları arasında en iyi ve lider konumda olan firmamız İstanbul’daki birçok kişiye temizlik hizmetini mükemmel bir hizmet ağı ile vermektedir.

Firmamız birçok temizlik şirketinin size ev temizliği konusunda veremeyecekleri artıları sağlamaktadır. Hem geleceğiniz için toplu bir temizlik hem de çocuklarınız ve kendiniz için hijyenik bir ortam. Bizimle ev temizlik hizmetinde anlaşmanız halinde problemsiz ve sorunsuz bir temizlik hizmeti almış olursunuz.

Yukarıda attığımız başlığa gelinde şunu söyleyebiliriz ki firmamız güçlü referansları ve yapılan işlerle birlikte ödemiş olduğunuz ücret ile yapılan temizliğinde birebir örtüştüğünü hatta ücretinde önüne geçtiğini görebilirsiniz.

Firmamız Tek temizlik şirketinin hizmetleri arasında hangisini seçeceğinize karar verdiğinizde bizimle sitemiz üzerinde yer alan iletişim adreslerinden görüşebilirsiniz. Ödeyeceğiniz her ücretin karşılığı yüksek kalitede hijyen ve profesyonel bir ekiple sağlanacaktır. Ev temizliği hizmetimizde yaptığımız ve yapabileceğimiz işlerin listesi de aşağıdadır.

EV TEMİZLİĞİNDE NELER YAPIYORUZ!

- Elektrikli süpürge ile evin tozunun alınması.
- Cam ve PVC’lerin ve mermerlerinin hijyeni.
- Ferforjelerin silinmesi.
- Kapıların hijyeni.
- Koltuk yıkama.
- Aydınlatma anahtarlarının hijyeni.
- Banyo fayanslarının, duşa kabin, küvet, batarya-evye, lavabo vs. hijyeni.
- Duvarlarda tespit edilen lokal lekelerin hijyeni.
- Mutfak hijyeni ve mutfak dolabı kapaklarının silinmesi.
- Vitrinlerin hijyeni.
- Balkon, teras, kiler hijyeni ve dahası.