Hakkımızda


2003 yılında sektöre girmiş ve kazandığı deneyimlerle birlikte 15 yıldır sektördeki Pazar payını artırmayı başarmış olan Tek Temizlik; Kuruluşundan bugüne kadar müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkıp, sizlere kaliteli bir hizmet sunarak, daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamanız için profesyonel ekip ile hizmet vermektedir.

İşinde gösterdiği hassasiyetini personel seçiminde de gösteren firmamız kurumsal firmalara hizmet vermek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.
Bugüne kadar üstlenmiş olduğumuz her projemizde performansımızı da artırarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edindik.  Özellikle de temizlik konusunda profesyonel kadromuz kurulduğu günde bu yana müşterilerimizin bizden beklentilerinin farkında olarak maksimum düzeyde koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Biz Tek Temizlik olarak daha samimi ve huzurlu çalışanlarımızla birlikte omuz omuza verip gücümüzü ortaya koyduk. Bu da bizim kalite çıtamızı her zaman farkedilir seviyeye ulaştırmıştır. Temizlik sektöründe bugün ilk aranan firmalar arasında yer alıyorsak bunu da saygın ve yelikçi bir marka olmamıza borçluyuz.

Misyonumuz

Firmamız sektör doğrultusunda hizmet verirken her türlü teknolojik gelişmeyi ve alt yapıyı da ön planda tutmuştur. Bünyemizde çalışmakta olan profesyonel kadromuz ve güvenilir insan kaynağımız bizim sürekli olarak kendimizi geliştirmemize ve yenilikçi i modellerine entegre olmamıza olanak sağlamıştır. Hizmetimizi icra ederken tüm müşteri ve paydaşlarımızın da memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edindir. Sürdürülebilir katma değerli fayda sağlanarak ülke ekonomisine de güç kazandırmış bulunuyoruz.

Kalite Politikamız

Tek Temizlik hizmet sektörü içerisinde tüm dünya da artan önemin de farkındadır. Bu anlamda temizlik sektöründeki gelişim hızına bağlı olarak hizmet kalitesini de her geçen gün üst sıralara çıkarmayı amaçlamıştır. Biz bu amaca ulaşabilmek için gece ve gündüzümüzü bir bilip sürekli olarak kendimizi de yenilemekteyiz. Bugüne kadar firma olarak hiçbir müşterimize ayrıcalıklı olmadık ve olmayız. Bizden istenilen hizmetin büyüklüğü ne olursa olsun kalitemiz her işimizde aynı düzeydedir ve aynı olacaktır. Kullandığımız ürünler ise çevre ve insan sağlığına asla zarar vermez.