İstiklal Temizlik Şirketi

İstiklal Temizlik Şirketi


İstiklal Temizlik Şirketi

İstiklal Temizlik ŞirketiTek temizlik firması İstanbul İstiklal Temizlik firmaları arasında hizmet kalitesini her zaman üst seviyede tutmuş ve bu anlamda da her geçen gün büyümeye devam etmiştir. Her türlü temizlik ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz. İstanbul İstiklal Temizlik Şirketi olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetimizde haftanın her gününü esas almaktayız bu anlamda ister ev temizliği ister ofis temizliği konusunda destek artıyorsanız bizimle görüşebilirsiniz.

Tek temizlik olarak merkezi ofisimizde ağırlayabileceğimiz misafirlerimize pek çok alanda özel fiyat ve referans sağlayabiliyoruz. Bu anlamda site ve merdiven temizliğinde de hizmetlerimiz sürekli olarak talep edilmektedir. Ev temizliği hizmetimizde haftanın belirli günlerinde temizlikçi bayan temini de sağlanabilmektedir.

Özellikle dış cephe temizliklerinde camlardan tutun da binaların genel anlamda dış temizliğine büyük önem verilmektedir. Firmamız kullandığı kimyasallardan tutunda malzemelere varıncaya kadar hepsinde kalite standartlarını üst seviyede tutmuştur. Bu anlamda özellikle İstiklal Temizlik işlemi sırasında kullanmış olduğumuz ürünlerin insan sağlığına hiçbir şekilde yan etkisi olmamaktadır.

Ev temizliği hizmetimizde bizi arayarak fiyat teklifimizi de alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size her konuda yardımcı olabilecektir.

 

İstiklal Temizlik Firması

Ofis temizliği ya da fabrika temizliğinde de istenirse 24 saat tam zamanlı olarak hizmet verilebilir. Bu anlamda vardiyalı olan çalışanlarımızla birlikte en uygun fiyat seçenekleri de sizlere sunulabilmektedir.

Tek temizlik olarak firmamızın kalitesi bugüne kadar farklı müşterilerimizin referanslarıyla ortaya koyulmuştur. Bu anlamda tercihinizi en uygun fiyat ve kaliteli hizmetten yana kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tek temizlik sektörde 15 yılını geride bırakmış ve bu anlamda da pek çok bireysel kişilere ve firmalara hizmet vermiştir. Amacımız en doğru yöntemleri ve güler yüzümüzü de kullanarak her zaman müşteri portföyümüzü artırmaktır. Bizimle çalışan müşterilerimizin bizden memnun olduklarını ve buna göre de diğer müşterilerine bizi tavsiye ettiklerini çok iyi biliyoruz. Bunun için sizlerin de tavsiyeleriyle birlikte her geçen gün giderek İstanbul’un dışında da marka olarak yerimizi alıyoruz.

Evinizde veya ofisinizde olabilecek sorunların çözümü ancak güvenilir ev, ofis ve villa temizlik firmaları tarafından gerçekleşir.

 

Bazı Hizmetlerimiz;

İstiklal Ev Temizliği

İstiklal Ofis Temizliği

İstiklal Yangın Temizliği

İstiklal Fabrika Temizliği

İstiklal Fuar Temizliği

İstiklal İnşaat Temizliği

İstiklal Merdiven Temizliği

İstiklal Dış cephe Temizliği

İstiklal Duvar Temizliği

İstiklal Su Baskını Temizliği