Ofis Temizliği

Ofis Temizliği


Ofis Temizliği

Ofis TemizliğiGünlük hayatın büyük bir bölümünün geçirildiği ofiste gerekli olan hijyeni sağlayabilmek önemli bir konudur. Ancak hem çalışarak hem de temizlik yapmanız mümkün değildir bunun içinde mutlaka profesyonel çözümler üretilmesi gerekiyor. Özellikle iş dünyası içerisinde bir işveren olarak bu sizin üzerinize düşecek olan en önemli görevlerin başında gelir. Yeterli hijyene sahip olmayan bir ofiste sağlıklı bir çalışma ortamı sağlanamayacağı gibi personelin sık sık hasta olup işini aksatmasına da neden olunacaktır. İşte tüm bunlar için yukarıda bahsettiğimiz gibi profesyonel bir temizlik hizmetine ihtiyacınız var.

Temizlikte profesyonellik denildiği zaman ise ilk akla gelen Tek temizlik firmamız olmuştur. Sektördeki uzun geçmişimiz ve köklü yapımız temizlik konusunda bizi lider konuma taşımıştır. Ofis alanınızın büyüklüğünün ne kadar olduğunun önemi olmadan her temizlik işlemi uzmanlıkla gerçekleştirilir.

Almak istediğiniz temizlik hizmeti öncesinde bizimle iletişime geçmeniz ücretsiz ekspertiz hizmetimizin yönlendirilmesini sağlayacaktır. Keşif hizmetimiz esnasında bizden talep edeceğiniz temizlik hizmeti konusunda detaylı bilgiler alınacaktır. Ofis temizliğinde günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik ve genel temizlik gerçekleştirilmektedir.

Bizden talep edilecek olan temizlik türüne göre ve ofisin büyüklüğüne göre personel ihtiyacı da karşılanacaktır.

Ofisteki temizlik işlemi günlük olarak düzenli bir şekilde yapılması gerekir. Bu şekilde yapılacak olan temizlik işlemi sayesinde personelin çalışma verimi de artırılmış olacaktır. Üstelik ofisinize gelen misafirleriniz de ofisin temiz görünümü sonrasında olumlu bir izlenim elde edecektir. Bir ofis içindeki tüm araç ve gereçlerin sürekli olarak kullanıldığını düşünürseniz bunlarında temiz olması gerektiğini bilirsiniz. Firmamız kurumsal anlamda müşterilerine sunmuş olduğu hizmetinde tecrübeyi ön planda tutarak gerekli olan hijyenik ortamın oluşmasını sağlar.

Tek temizlik firmamız kurumsal anlamda bu işi yapan en iyi firmaların arasındadır. Hizmet kalitemiz fiyatlarımızın çok daha üzerinde olduğu içinde bizimle çalışan müşterilerimizin tamamı uzun vadede çalışma planlaması oluştururlar.

Ofisiniz kısa süre içerisinde hak ettiği temizliğe bizimle kavuşur.

Günlük ofis temizliği hizmetimizde dikkat ettiğimiz hususlar şunlardır.

    Bilgisayar temizliği
    Masa ve sandalyelerin temizlenmesi
    Islak zeminlerin temizliği
    Ofis mutfağının temizlenmesi
    Cam ve pencerelerin temizlenmesi