Sahrayıcedit Yangın Sonrası Temizlik

Sahrayıcedit Yangın Sonrası Temizlik


Sahrayıcedit Yangın Sonrası Temizlik

Sahrayıcedit Yangın Sonrası TemizlikYangın sonrası temizliği zor ve ciddiyet gerektiren bir temizliktir. Temizliği dikkat ve titizlik isteyen bir durum olan yangın temizlik işlemine karşı ekip üyelerimiz tam donanımlı kadrosu ile çalışmaktadır. Özel eğitim almış uzmanlarımız gerekli teçhizatla alana gelerek öncelikle bir tespit çalışması yapmaktadırlar. Yangın sonrası temizliğinde atıklar ve yangından zarar görmüş atılması gereken eşyalar mekân sahibi ile belirlenerek alandan uzaklaştırılır. Diğer eşyalar da temizlenmek üzere uygun bir alanda toplanır. Sonrasında ise tepeden başlayarak alt kısma doğru temizlik işlemi sistemli bir şekilde ilerler.

Yangın sonrası, yanan meskenin eski haline getirilmesi için, firmamızın özen ve dikkati İstanbul’da Yangın Sonrası Temizlik Firmaları arasında öncelik sağlayan firmalar arasındadır. Yanan meskenin temizlenmesi, boya ve badana işleri, tadilat ve onarım işleri, yenileme uygulamaları gibi alt işlemler, firmamız tarafından yıllardır güvenli bir biçimde titizlikle yapılmaktadır.

Yangın sonrası temizliklerimizde gerekli ekipmanlarımızla yangından iz bırakmadan temizlik yapıyoruz. İstanbul Sahrayıcedit Yangın Sonrası Temizliği için Tek Temizlik Firması 7/24 sizlere hizmet vermektedir.