Sarıyer Ev Temizliği

Kağıthane Ev Temizliği
Mart 29, 2018
Silivri Ev Temizliği
Nisan 2, 2018

Sarıyer Ev Temizliği

Tek temizlik olarak İstanbul’un en geniş hizmet ağı yürüten firması olarak bilinmekteyiz. Firmamız kurulduğu günden bu yana sahip olduğu tecrübelere dayanarak tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını çözümleyici programlar sunarak hizmette kaliteye ve eşitliğe her zaman önem vermekteyiz. Firmamız temizlik konusunda ihtiyaçları belirlemeden önce bir takım öncelikleri göz önünde bulundurur o da temizliğin yapılacağı alanın genel durumudur. Çünkü temizlik bazen boş bir evin temizliği bazen de eşyalı temizlik bazen inşaat sonrasında ev temizliği şeklinde olabilmektedir. Dolayısıyla sizlerin bizden istediği temizlik hizmeti için öncelikli olarak gerekli olan tüm bilgilerinde bizimle paylaşılması gereklidir.

Temizlik İçin Prensiplerimiz

Tek temizlik hizmet verirken öncelikli olarak ofis çalışanlarına ve de müşterilerine güvenli, kaliteli bir hizmet müşterilerine de sağlıklı ve konforlu bir alan sunmaya gayret eder. Bunun içinde ortamın en doğru şekilde hazırlanması ve teslim edilmesi için olabildiğince gerekli olan her türlü desteklemeler yapılmaktadır. Bu desteklemeler içerisinde kullanılan ürünler ve bu ürünlerin kalitesi, araç gereçler ve teknolojik cihazlar. Kısacası temizliği yalnızca su ve sabun olarak görmeyen bir hizmet anlayışını müşterilerimize hissettiririz.

Firmamız bünyesinde çalışan her personelimiz profesyoneldir ve işlerinde en iyisidir. Dolayısıyla çalışan bu personellerimizin performansını yüksek tutmak ve daha fazla verim sağlayabilmek için onların ihtiyaçlarının tamamı beklentileri doğrultusunda karşılanır.

Hizmetimizi daha çok insana ulaştırabilmek ve her gün kalitemizi daha da çok artırabilmek adına modern araçlarımızı geliştirmeyi ve en üst teknolojiye sahip olmayı tercih ederiz.

Temizlik söz konusu olduğunda işleyiş ve ince detaylar önemlidir. bir ortamın görselliği, hijyeni ve temiz olması için gerekli her türlü zemin hazırlanır.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz çalışmalarımızın tamamının amacı müşteri memnuniyetini yüksek tutmaktır.

EV TEMİZLİĞİ

Firmamız bugüne kadar temizlik konusunda işinde uzmanlaşmıştır. Bunun içinde bir ev temizliği nasıl yapılması gerekiyorsa bu sağlanır ve hiçbir endişe duyulmasına müsaade edilmez. Temizlik anında ahşap mobilyalardan, tutunda camlara ve ıslak zeminlere kadar her yer tüm detaylarıyla ele alınır ve uygun ürünler kullanılarak temizlik işlemi gerçekleştirilir

HİZMETLERİMİZ;

  • Sarıyer Ev Temizliği
  • Sarıyer Ofis Temizliği
  • Sarıyer Yangın Temizliği
  • Sarıyer Fabrika Temizliği
  • Sarıyer Fuar Temizliği
  • Sarıyer İnşaat Temizliği
  • Sarıyer Merdiven Temizliği
  • Sarıyer Dış cephe Temizliği
  • Sarıyer Duvar Temizliği
  • Sarıyer Su Baskını Temizliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir