Topkapı Ev Temizliği

Topkapı Ev Temizliği
Topkapı Ev Temizliği

Ev temizliği genel olarak bayanların üzerine düşen bir sorumluluk olup, çalışan bayanlar için oldukça zorlayıcı olup işten kalan zamanlarında dinlenme ya da ailesiyle geçirilecek olan zamanı kişiden alarak zamanını temizliğe ayırıp, kendilerine bile zaman ayıramamaktadır.

Tek Temizlik olarak, İstanbul Topkapı Ev Temizliği ile yoğun çalışma temposuna haiz insanların sorumluluğundaki ev temizliği yükünü hafifletmek için profesyonel bir şekilde hijyenik, sağlık koşullarına uygun temizlik ürün ve ekipmanlarımızla sizlere güvenilir ve kaliteli hizmetten ödün vermeden deneyimli çalışanlarımızla istenilen zaman zarfında evinizi temizleme garantisi sunmaktayız.

Ev temizliği ile sınırlı kalmayıp; inşaat sonrası temizlik (inşaat temizliği), taşınma temizliği, detaylı ev temizliği, ofis içi temizliği,kurum içi temizliği gibi birçok kapalı alan için temizlik imkanı sunmaktayız.

Tek Temizlik ile ister gündelikçi temizlik personeli, ister yarı zamanlı ya da periyodik olarak çalışmasını isteyeceğiniz personellerle ekonomik düzeyinize uygun ev temizliği hizmeti vermektedir.

Temizlik şirketleri seçiminde en önemli konu şüphesiz ki güvenliktir. Tek Temizlik olarak personellerimize deterjan ve ekipman kullanımı, hijyen ve iletişim eğitimleri vermekteyiz. Ev temizliği için fiyat aralığı, hizmet kapsamı, promosyonlar gibi birçok konuda sizlere uygun anlaşmalarla bir tık uzağınızdayız.

Camların, kapıların, halıların, duvarların kısacası baştan aşağı tüm evinizin temizlendiği ev temizliği ile evinizi yenilenmiş gibi hissedip, eve girdiğiniz anda burnunuza gelen o temiz ev kokusu, uzun süre burnunuzdan gitmeyeceği gibi Tek Temizlik’i seçtiğiniz içinde hiç pişman olmayacaksınız.