Yangın Temizlik Fiyatı Levazım

Yangın Temizlik Fiyatı Levazım


Yangın Temizlik Fiyatı Levazım

Yangın Temizlik Fiyatı Levazım için her zaman Tek Temizlik bir telefon kadar yakın. Tek Temizlik şirketi Yangın temizliğinde uygulanacak doğru yöntemlerle duvarlarda oluşmuş is lekelerini boyacıya hazır hale getirerek kurtarılabilecek koltuk, halı ve yatakları yıkayarak eski haline getirmek, kullanılabilecek durumda olan kapı, dolap ve beyaz eşyaları endüstriyel tip deterjanlarla temizleyerek tekrar kullanılacak duruma getirmektedir. Yangın artıklarından mekânlar arındırılır. Sanayi tipi makinelerin ve kaliteli temizlik malzemelerinin kullanıldığı hizmetlerimiz sayesinde yanan alanlar yeniden yaşanacak ve çalışılacak hale gelir. Özel kimyasallar sayesinde mekânda bulunan is izleri giderilir. Çevre dostu reaktifler (doğada 100% çözülebilen) yanık, is ve ağır kokunun ortadan kaldırılması için özellikle üretilmiş ürünler, kullanılan tüm deterjan ve kimyasallar sertifikalıdır. Islak-kuru vakum ve aparatları, elektrik süpürgeleri, yıkama makineleri, temiz bezler ve mop, latex eldivenler ve diğer genel temizlik ekipmanları ile yangın sonrası temizliğini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tek Temizlik olarak Yangın Temizlik Fiyatı Levazım için bizimle çalışıp, en ufak bir sorun dahi yaşamadan, en üst seviyede memnuniyetle ayrılma garantisini veriyoruz.

Yangın gibi durumlarda mümkün olan en kısa zamanda, özellikle olayın olduğu gün ve anlarda, itfaiye müdahalesinden hemen sonra bize ulaşmalısınız. Tek Temizlik olarak en hızlı ve profesyonel hizmetimizi sunmak için yanınızda olacağız.