Yıldıztabya Fabrika Temizliği

Yıldıztabya Fabrika Temizliği


Yıldıztabya Fabrika Temizliği

İlerleyen zaman dilimi içerisinde küçük ölçekli atölyeler yerini büyük ölçekli işletmelere yani fabrikalara bırakmıştır. Fabrikalar çalışma bakımından seri üretim olanağına sahip, birçok makineyle donatılmış ve sayı olarak fazla insanın vardiyalı olarak çalıştığı üretim tesisleridir. Bu doğrultuda pek çok makinenin ve insanın durmaksızın çalıştığı bir ortam olan fabrikalar mesai saatleri içinde gerek insanların sebep olduğu atık ya da kir, gerek makinelerin çıkarmış olduğu pislik, toz ya atıklarla oldukça kirlenmektedir. Bu kirlenme ölçüleri o kadar fazladır ki fabrikalarda gün içerisinde ortaya çıkan çöp miktarı tonlarca, çıkan pislik, kir, toz ise oldukça fazladır. Ayrıca ortak kullanım alanı olan tuvaletler, yönetim ofisi ve mutfak için ayrı bir temizlik uygulaması gerekmektedir.  Tabi bu durum fabrikada fabrikaya farklılık gösterse de hemen hemen bütün fabrikalarda kirlilik mevcuttur. Fabrikalarda ortaya çıkan bu kirlilik sorununa çözüm noktasında ortaya çıkan fabrika temizliği ise tek kurtarıcınız olarak günümüzde faaliyet göstermektedir.

Tek Temizlik olarak tüm sektörlerde faaliyet gösteren fabrikanın temizlik işlerini detaylı bir şekilde yapmaktayız. Fabrikanın temiz olması gelen müşterilerin gözünde iyi bir intiba bırakırken, çalışanlar içinde hijyenik bir ortamda çalışmak sağlık açısından doğru olurken, pozitif de bir etki bırakarak daha verimli ve başarılı olmalarını sağlar.

Tek Temizlik, Yıldıztabya Fabrika Temizliği yaparak, çalışanlarınız için hijyenik bir çalışma ortamı sağlayacaktır. İster hafta sonları, ister mesai sonrası zamanlarda istenilen periyodlarda çözümler ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için varız.